Niedziela - 18 listopada 2018 Klaudyny, Romana, Tomasza      "To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia". Paul Holbach
Strona główna / Kropla Beskidu 2014 - Wodne zmiany

Wodne zmiany

Spotkanie z pracownikiem firmy Rolbud Instal   ] [ Zajęcia dla uczniów klas V  ] [ Zajęcia dla uczniów klas I - III  ] [ Zajęcia dla uczniów klas IV - VI  ] [ Konkurs plastyczny dla klas IV - VI  ] [ Konkurs piosenki o oszczędzaniu wody  ] [ Konkurs plastyczny dla klas I - III  ] [ Konkurs przyrodniczy   ] Tresc strony...

Harmonogram realizacji projektu pt. ” Wodne zmiany”

Dotowanego z Funduszu Partnerstwa w ramach konkursu

Kropla Beskidu 2014

Promocja projektu w holu szkoły poprzez rozmieszczenie plakatów.

Promocja projektu w środowisku – gazeta Znad Popradu, strona www. szkoły i gminy.

Gimnazjum

1. Spotkanie z pracownikiem firmy Rolbud Instal –pogadanka , prezentacja, konkursy z nagrodami.

3.  Prowadzenie konkursu matematycznego w Gimnazjum - 3 etapowy. ( G. Żrołka).  Nagroda kalkulatory za I-IV m.

4.  Prowadzenie konkursu na makietę dla gimnazjalistów.  ( M. Izworska).  Nagroda  dla klasy bilety do kina. Nagroda indywidualna rzeczowa za I-III m.

5.  Przeprowadzenie konkursu filmowego dla gimnazjalistów (A. Pawlik-Pasionek.) Nagroda wycieczka do Krynicy - Zdroju dla klasy.

6. Zawody pływackie na basenie oraz konkurs matematyczny  dla gimnazjalistów ( J. Jochymek). Nagroda czepek i okularki.

Szkoła Podstawowa KL. I-III

3. Przeprowadzenie konkursu plastycznego „Jak oszczędzać wodę” Nagroda za I m. zestaw pasteli olejowych dla klasy , słodycze dla wyróżnionych.

4. Przeprowadzenie konkursu na piosenkę z myślą przewodnią o oszczędzaniu wody. Nagroda za I m. instrumenty muzyczne dla klasy , dla wyróżnionych słodycze.

5.Przedstawienie teatrzyku o tematyce związanej z realizowanym projektem. Nagroda wycieczka do Ośrodka Edukacyjnego w Rytrze. Odpowiedzialna I. Koszkul.

Szkoła Podstawowa KL. IV-VI

2. Przedstawienie prezentacji przygotowanej przez uczennice kl. I b - Annę Gucwę i Wiktorię Broniszewską , przeprowadzenie konkursów.  Kl. I-III, IV-VI i gimnazjum ( nagroda słodycze).

3.Przeprowadzenie konkursu plastycznego pt. „Kropelka Elka mieszka w gospodarstwie domowym ….- komiks (G. Kożuch). Nagrody I-III  zestawy plastyczne ( farby plakatowe, pędzle, zestawy ołówkowe).

4. Konkurs przyrodniczy – konkurs wiedzy klasy IV-VI-( M. Sekuła).  Nagrody plecak, piłka, paletki do gry oraz słodycze.

5. Monitoring zużycia wody – (M. Sekuła).

KONKURS DLA RODZICÓW

1. Konkurs na obliczenie zużycia wody w swoim gospodarstwie na jednego członka rodziny rocznie.

( J. Jochymek) Nagrody dla 5 rodzin perlatory.

ETAP INWESTYCYJNY

Modernizacja systemu spłukiwania wody oraz urządzeń sanitarnych.

Budżet projektu: 37 294zł.

Dotacja z Funduszu Partnerstwa: 19 027zł.

Osoba kierująca projektem:

Zenon Citak

Osoby odpowiedzialne za rozliczenie projektu:

Jolanta Jochymek, Małgorzata Sekuła, Jan Kumorek

Partnerzy projektu:

MGOK, UMiG, Spółdzielnia Pracy „Piwniczanka”, Nadleśnictwo Piwniczna, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski.