Sobota - 18 sierpnia 2018 Bogusława, Bronisława, Ilony     "Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna." - Iwan Turgieniew
Strona główna / Kropla Beskidu 2014 - Wodne zmiany / Zajęcia dla uczniów klas IV - VI

Wodne zmiany

ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ UCZENNICE GIMNAZJUM

Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Wodne zmiany" przez Wiktorie Broniszewską i Anne Gucwę uczennice klasy I gimnazjum  oraz Małgorzatę Sekułę. Na zajęciach  uczniowie  zapoznali  się z  sposobami oszczędzania wody w gospodarstwie domowym - prezentacja multimedialna oraz wykonali w  grupach plakat promujący oszczędzanie wody w gospodarstwach domowych.  Na zajęciach został ogłoszony konkurs na najlepszy plakat  "Jak ty oszczędzasz wodę". Najlepsze plakaty z poszczególnych klas zostały umieszczone na korytarzu  pawilonu II. Zwycięzcy otrzymają nagrody na pikniku ekologicznym 31 maja 2015r.

Małgorzata Sekuła

Wojciech Jeżowski V A, Szczęsny Adrian V A, Ściurka Szymon V A, Toczek Szymon V A

Jakub Długosz  V A, Michał Gumulak V A, Norbert Waligóra V A