Wtorek - 16 października 2018 Ambrożego, Florentyny, Gawła     "Trzeba być lekkim jak ptak, a nie jak piórko" - Autor nieznany

Godzina z rodzinką

GODZINA  Z RODZINKĄ

„Godzinka z rodzinką” – tym hasłem zachęcaliśmy dzieci i rodziców ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piwnicznej –Zdroju do spędzania aktywnie sobotniego popołudnia w obiektach  Hali Widowiskowo - Sportowej. Do dyspozycji uczestników zajęć były: sala fitness, ścianka wspinaczkowa, sala gimnastyczna. Wstęp na wszystkie atrakcje  był wolny. Zainteresowanie  tą formą aktywności ruchowej wśród naszych uczniów  było bardzo duże. Cieszymy się, że rodzice  pokazali swoim dzieciom, iż sport i wszelki wysiłek fizyczny jest atrakcyjną i pożądaną formą spędzania wolnego  czasu. „Godzinka z rodzinką” – to jedno z zadań realizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 1  w Piwnicznej - Zdroju ramach Małopolskiego  Programu Edukacji Zdrowotnej.

Barbara Szyszka

Ewa Żywczak