Sobota - 18 sierpnia 2018 Bogusława, Bronisława, Ilony     "Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna." - Iwan Turgieniew  
Jesteś  41559  odwiedzającym
 
Uczniowie wyróżnieni

Klasyfikacja śródroczna  ] [ Klasyfikacja roczna i końcowa  ]

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA WYNIKI W NAUCE      
ROK SZKOLNY 2017/2018


Lp. KLASA Nazwisko i imię ucznia Średnia        
1 I A Fabiś Amelia ocena opisowa        
2 Kasino Kinga        
3 Maślanka Michał        
4 Sidelnikow Nela        
5 Słowiński Jan        
6 Wójtowicz Marta        
7 I B Hołowacz Klara ocena opisowa        
8 Izworska Maria        
9 Kość-Fećko Anna        
10 Kotarba Weronika        
11 Kulig Nikola        
12 Luraniec Bartosz        
13 Podgórski Oskar        
14  II A  Korona Dawid ocena opisowa        
15 Maślanka Martyna        
16 Najduch Weronika        
17 Sokołowska Anna        
18  III A  Długosz Jakub ocena opisowa        
19 Dominik Filip        
20 Dominik Gabriela super uczeń    
21 Dominik Kacper super uczeń    
22 Dudczak Amelia super uczeń    
23 Grucela Julia        
24 Izworski Wojciech        
25 Maślanka Jakub        
26 Sławecka Weronika        
27  III B  Maślanka Maja ocena opisowa super uczeń    
28 Mrówka Maria super uczeń    
29 Nowak Wiktoria super uczeń    
30 Sega Monika  super uczeń    
31 III C Bołoz Katarzyna ocena opisowa super uczeń    
32 Ciągło Małgorzata super uczeń    
33 Izworska Zofia        
34 Koral Rafał        
35 Kroczek Emilia super uczeń    
36 Lisowski Tomasz        
37 Łomnicka Julia super uczeń    
38 Łomnicki Szymon        
39 Maślanka Wiktoria        
40 Szkarłat Paweł        
41 IV A Grucela Zuzanna 5,64 super uczeń    
42 Długosz Maja 5,54 super uczeń    
43 Ortyl Wiktoria 5,54 super uczeń    
44 Potok Olaf 5,54 super uczeń    
45 Jamrozowicz Zuzanna 5,36        
46 Lepszy Zofia 5,18        
47 Baran Nikola 5,09        
48 Stawiarska Oliwia 5,00        
49 Widomska Jowita 5,00        
50 Dudczak Bruno 4,90        
51 Łomnicka Amelia 4,90        
52 Gondek Zuzanna 4,82        
53 IV B Bołoz Malwina 5,73 super uczeń    
54 Sokalska Katarzyna 5,45        
55 Ściurka Dawid 5,27        
56 Maślanka Martyna Marta 5,18        
57 Izworski Eryk 5,18        
58 Kulig Jakub 5,09        
59 Sławecka Zofia 5,09        
60 Maćkowska Emilia 5,00        
61 Lisowski Marcin 5,00        
62 Długosz Kacper 4,82        
63 IV C Zdrojewski-Kuk Bartłomiej 5,54 super uczeń    
64 Gumulak Michał 5,36        
65 Leśniak Jakub 5,18        
66 Długosz Katarzyna 5,09        
67 Citak Julita 4,90        
68 Piekarczyk Karol 4,81        
69 Smyda Aleksandra 4,81        
70 V A Nowak Kacper 5,45        
71 Łomnicki Szymon 5,36        
72 Sidelnikow Tadeusz 5,18        
73 Gucwa Natalia 5,09        
74 Kiebzak Aleksandra 5,00        
75 Janik Jakub 5,00        
76 Zięba Bartosz 4,91        
77 Walczak Michał 4,91        
78 Wolan Julia 4,82        
79 V B Kulig Julia 5,64 super uczeń    
80 Rzeźnik Aleksandra 5,45        
81 Słaby Kinga 5,27        
82 Izworska Julia 5,18        
83 Koral Justyna 5,09        
84 Wróbel Wiktoria 5,09        
85 Kulig Wiktoria 5,00        
86 Lach Karolina 4,91        
87 VI A Sekuła Karolina 5,36        
88 Rzeźnik Zuzanna 5,27        
89 Tkacz Marcin 5,18        
90 Ściurka Arkadiusz 5,09        
91 Zivcak Magdalena 4,82        
92 VI B Bołoz Mateusz 5,55 super uczeń    
93 Toczek Monika 5,36        
94 Potok Jolanta 5,27        
95 Lisowska Zuzanna 5,18        
96 Długosz Katarzyna 5,09        
97 Toczek Edyta 5,00        
98 Cieślikowski Miłosz 4,91        
99 Korona Kamil 4,91        
100 Kotarba Karol 4,91        
101 Dziedzina Adam 4,82        
102 VII A Gucwa Weronika 5,86 super uczeń    
103 Bołoz Emilia 5,14        
104 Tomasiak Martyna 5,00        
105 VII B Długosz Oliwia 5,14        
106 Lach Aleksandra 5,00        
107 Maślanka Beata 5,00        
108 Gardoń Sabina 4,86        
109 VII C Bołoz Jan 5,43        
110 Potok Daniel 5,14        
111 II A Ściurka Amelia 5,44        
112 Tomasiak Kinga 5,25        
113 II B Toczek Jerzy 5,50        
114 Ortyl Jadwiga 5,40        
115 Maślanka Anna 5,00        
116 Słaby Faustyna 5,00        
117 Gardoń Amadeusz 4,75        
118 II C Piwowar Patrycja 5,75 super uczeń    
119 Kumorek Alicja 5,75 super uczeń    
120 Lach Karolina 5,31        
121 Malczak Anna 5,25        
122 Kiebzak Rafał 5,19        
123 Łomnicka Paulina 4,88        
124 Cużytek Bartłomiej 4,88        
125 Lisowski Bartłomiej 4,81 Średnia za 3 lata    
126 III A Karkowska Aleksandra 5,53 5,61 super uczeń
127 Długosz Gabriela 5,27 5,33    
128 III B Grucela Hubert 5,80 5,83 super uczeń
129 Kalina Oliwia 5,53 5,55 super uczeń
130 Pustułka Miłosz 5,33 5,44    
131 Skalik Maciej 5,10 5,05    
132 Olszowska Justyna 5,06 5,16    
133 Buczek Natalia 4,80 4,88    
134 Szyszka Zuzanna 4,73 4,83    
135 Pustułka Jakub 4,73 4,77    
136 III C Sokół Magdalena 5,73 5,67 super uczeń i super absolwent

137 Łomnicka Adrianna 4,93 5,00    
138 Tokarczyk Anna 4,93 5,00    
139 Kulig Alicja 4,93 4,94    
140 Polakiewicz Katarzyna 4,93 4,78
 
 
Webmaster:
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA