Środa - 23 maja 2018 Leoncjusza, Michała, Renaty      "Tylko łacząc się, odnajdujemy to, co nas dzieli". Stanisław Ignacy Witkiewicz  
Jesteś  40061  odwiedzającym
Strona główna / Rada Rodziców
 
Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Pedagog szkolny
Biblioteka
Dokumenty Szkoły
Oferta zajęć pozalekcyjnych
Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2016/2017
Projekt - „Każda woda to dar natury”
Z życia szkoły
Spotkania z rodzicami
Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
SUPER-UCZEŃ
SUPER-ABSOLWENT
Szkoła w ruchu
Sport w szkole
Zrealizowane projekty Unijne i inne
Kropla Beskidu 2014 - Wodne zmiany
Dzień Biblioteki Szkolnej
Edukacja Zdrowotna
Realizacja projektu - Książki naszych marzeń
Kropla Beskidu - Wodne zmiany II
Szkolne konkursy przedmiotowe
Jak nie czytam jak czytam - ogólnopolska akcja
Promocja czytelnictwa w szkole
MORD Nowy Sącz - KARTA ROWEROWA
Konkurs - ODBLASKOWA SZKOŁA
polski
Rada Rodziców


RADA RODZICÓW

ZESPOŁU SZKOLNO – GIMNAZJALNEGO

W PIWNICZNEJ-ZDROJU

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

FUNKCJA

REPREZENTANT ODDZIAŁU

1.

Sylwia Ogórek

Przewodnicząca

Rady Rodziców

I C (gimn.)

2.

Elżbieta Bołoz

Z-ca przewodniczącej RR

VI A

3.

Katarzyna Dutka-Piwowar

Sekretarz

III B (sp)

4.

Dominik Monika

Skarbnik

I B (gimn.)

5.

Bożena Gotkowska

Przew. Komisji Rewizyjnej

I A (gimn.)

6.

Małgorzata Piwowar

Członek Komisji Rewizyjnej

III C (gimn.)

7.

Krzysztof Bołoz

Członek Komisji Rewizyjnej

II C (sp)

8.

Marta Dobosz – Roper

-------------------------

I A (sp)

9.

Jolanta Dominik

-------------------------

II A (sp)

10.

Dominika Rakoczy – Nosal

-------------------------

II B (sp)

11.

Dariusz Łomnicki

-------------------------

III A (sp)

12.

Anna Piekarczyk

-------------------------

III C (sp)

13.

Monika Kulig

-------------------------

IV A

14.

Violleta Kulig

-------------------------

IV B

15.

Beata Izworska-Ściurka

-------------------------

V A

16.

Jolanta Hasior

-------------------------

V B

17.

Bogumiła Buczek

-------------------------

VI B

18.

Bożena Izworska

-------------------------

VI C

19.

Bożena Cop

-------------------------

II A (gimn.)

20.

Katarzyna Kalina

-------------------------

II B (gimn.)

21.

Iwona Tokarczyk

-------------------------

II C (gimn.)

22.

Bożena Pawlik

-------------------------

III A (gimn.)

23.

Monika Tokarz

-------------------------

III B (gimn.)


 
Webmaster:
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA