Sobota - 18 sierpnia 2018 Bogusława, Bronisława, Ilony     "Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna." - Iwan Turgieniew
Strona główna / Sport w szkole / Rok szkolny 2013/2014

Sport

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE  ] [ LIGA SĄDECKA - PIŁKA SIATKOWA  ] [ SZKOLNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY -  PIŁKA MINI SIATKOWA  ] [ GMINNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ  W MINI SIATKÓWCE  ] [ HALOWA PIŁKA NOŻNA  ] [ MISTRZOSTAW SZKOŁY KLAS IV i V - PIŁKA MINI SIATKOWA  ] [ MISTRZOSTWA SZKOŁY CZWÓREK KLAS VI - PIŁKA MINI SIATKOWA  ] [ MISTRZOSTAWA  POWIATU  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW  ] [ MISTRZOSTAWA  POWIATU  IGRZYSKA  MŁODZIEŻY SZKOLNEJ  W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT  ] [ REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWE CHŁOPCÓW  ] [ REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT  ] [ MIĘDZYGMINNE ZAWODY KLAS VI W PIŁCE SIATKOWEJ   ] Treść strony...