Sobota - 18 sierpnia 2018 Bogusława, Bronisława, Ilony     "Należy tak zorganizować życie, aby każda chwila była ważna." - Iwan Turgieniew

OWOCOWA PRZERWA

W ramach realizacji zadań Edukacji Zdrowotnej piątek 21.11.2015r. był dniem happeningu "Owocowa przerwa" w Szkole Podstawowej. Pokaz sporządzania soków owocowo-warzywnych oraz ich degustację przygotowały mamy uczniów klasy IV A panie: Maria Brzózek, Iwona Jarosińska, Maria Sroka.
Przygotowane wcześniej soki oraz te wyciskane na miejscu smakowały wybornie i wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczniów  i nauczycieli. Niejednego zachęciły do picia ich częściej niż do tej pory.
Wymienionym mamom składam podziękowania za duże zaangażowanie w akcję na rzecz szkoły.

Organizator happeningu Lidia Maziarz