Nagłówek

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA PODRĘCZNIKÓW

KSIĘGOZBIÓR BIBLIOTEKI

KOŁO PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI

Biblioteka gromadzi bogactwa wieków i pokoleń, mogą z nich czerpać bez miary nieprzeliczone tłumy, a nigdy nam nie poskąpi ani mądrości, ani światła.”

Jan Wiktor

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI

poniedziałek            7.45 - 15.10

wtorek                      7.45 - 15.10

środa                         7.45 - 15.00

czwartek                  7.45 - 15.10

piątek                       7.45 - 13.00

BIBLIOTEKARKI

mgr Krystyna Dziedzina

mgr Małgorzata Sekuła

„Kochajcie książki. One ułatwiają Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej
i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń.
One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum
i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka.”

Maksym Gorki

Biblioteka jest ważnym centrum informacji dla każdej szkoły. Nasza  biblioteka szkolna jest przyjazna dla uczniów, nauczycieli, rodziców oraz  pracowników szkoły. Tutaj można wypożyczyć ciekawe książki oraz znaleźć ważne informacje. Czytelnicy mają wolny dostęp do półek i sami wybierają interesujące ich lektury i książki. Nikt tutaj nikogo nie ocenia,nie stawia stopni. Biblioteka dla  wszystkich jest otwarta i codziennie zaprasza swoich czytelników. W czytelni można skorzystać z księgozbioru podręcznego. Można też spokojnie odrabiać lekcje, poczytać książki,  pouczyć się oraz miło spędzić czas.

20585