REGULAMIN BIBLIOTEKI

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA PODRĘCZNIKÓW

KSIĘGOZBIÓR BIBLIOTEKI

WARTO PRZECZYTAĆ!

Biblioteka gromadzi bogactwa wieków i pokoleń, mogą z nich czerpać bez miary nieprzeliczone tłumy, a nigdy nam nie poskąpi ani mądrości, ani światła.”

Jan Wiktor

„Dzień bez przeczytania choćby jednej myśli, to dzień stracony!

Czas to życie. Książka to dar! Czytanie to przygoda życia!”

Biblioteka jest ważnym centrum informacji dla każdej szkoły. Nasza  biblioteka szkolna jest przyjazna dla uczniów, nauczycieli, rodziców oraz  pracowników szkoły. Tutaj można wypożyczyć ciekawe książki oraz znaleźć ważne informacje. Czytelnicy mają wolny dostęp do półek i sami wybierają interesujące ich lektury i książki. Nikt tutaj nikogo nie ocenia, nie stawia stopni. Biblioteka dla  wszystkich jest otwarta i codziennie zaprasza swoich czytelników. W czytelni można skorzystać z księgozbioru podręcznego. Można też spokojnie odrabiać lekcje, poczytać książki,  pouczyć się oraz miło spędzić czas.