Przejdź do treści
Nagłówek
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

ZABAWA KARNAWAŁOWA W KL. I-III

Zabawa odbyła się w czwartek 08.02., a fotorelację z tej imprezy zamieszczono w zakładce GALERIA.


DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

06.02.2024 r.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej
w 2004 roku i tradycyjnie obchodzony jest w lutym. Celem inicjatywy jest podniesienie świadomości na temat bezpieczniejszego i lepszego Internetu dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 przypada na 6 lutego, ale jego obchody
w formie lokalnych inicjatyw edukacyjnych organizowanych w całej Polsce zaplanowane zostały aż do końca marca br.

W bieżącym roku nasza szkoła zgłosiła swoją lokalną inicjatywę do ogólnopolskiej akcji na stronie https://www.saferinternet.pl/dbi/mapa-inicjatyw-dbi.html

Na terenie szkoły równolegle podejmowaliśmy w/w zgłoszone przez nas działania. Nauczyciele informatyki i zajęć komputerowych oraz wychowawcy we wszystkich klasach poruszali tematykę bezpiecznego korzystania z Internetu.

W korytarzu szkolnym pojawiła się z tej okazji ekspozycja, wykorzystano w niej prace konkursowe uczniów, które przestrzegają przed niewłaściwym korzystaniem z sieci internet. Zawiera ona również skutki niewłaściwego użytkowania tego medium oraz porady w kwestii postępowania w sytuacjach występowania cyberprzemocy, a także chronienia swojej prywatności.

Nauczyciele informatyki

 


 

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I KLASY I NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Zgodnie z zarządzeniem p. Burmistrza prowadzona będzie rekrutacja do naszego przedszkola i do klasy I na rok szkolny 2024/2025. Szczegółowe terminy zawarte są w zarządzeniu, które znajduje się w panelu bocznym niniejszej strony.

Dokumenty niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji znajdują się w odpowiednich zakładkach tj. PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 i SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1.

Wnioski i oświadczenia przygotowano w wersjach edytowalych (WORD) i do odręcznego wypełnienia (PDF)


Informacje

1. Szkoła podpisała umowę ze Stacją Narciarską w Wierchomli "S-cool Karnet" na korzystanie z wyciągów i tras narciarskich (35 zł za 3 godz.). Uczniowie oprócz zorganizowanych wyjazdów szkolnych mogą indywidualnie korzystać ze stoków w dowolnym czasie. Warunkiem jest posiadanie przy sobie ważnej legitymacji szkolnej.
2. OFERTA STACJI NARCIARSKIEJ KOKUSZKA-SKI (https://kokuszka-ski.pl/) DLA UCZNIÓW NASZEGO ZESPOŁU.
Proponujemy karnet dla dzieci w cenie 20zł/2h za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej oraz dla zorganizowanych grup szkolnych w cenie 25zł/3h. Oferta ważna na cały sezon 2024
3. Stacja Narciarska RYTERSKI przygotowała również promocję dla uczniów tzw. ZIMOWY VOUCHER, który jest do pobrania w sekretariacie szkoły (na jeden voucher przypada 2 godz. jazdy za 20 zł). Szczegóły na załączonym plakacie.


KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się  w piątek 19.01., uczestniczyli w nim uczniowie klas I - III. Jury w składzie p. Lidia Pustułka i p. Mieczysław Kulig wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach: Klasy I, Klasy II i Klasy III. Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom za odwagę i prezentację kolęd i pastorałek.

Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się GALERII.

 


Na te święta śniegu mnóstwo,
Niech opuści Was ubóstwo,
Niech zagości radość w koło,
Ma być pięknie i wesoło.
I do szopki podążajcie,
Pokłon bijcie i ufajcie,
Że ten Jezus maluteńki
Spełni Wam życzenia wszelkie.


Fotorelacja z programu z okazji Świąt Bożego Narodzenia (22 XII 2023) znajduje się w zakładce GALERIA


WIZYTA GOŚCI Z KOPALNI JSW "PNIÓWEK"

W poniedziałek 11 XII grupę Odkrywców i Motylków odwiedzili niesamowici goście w osobach: dyrektora Kopalni JSW "Pniówek" p. Aleksandra Szymury, któremu towarzyszyły p. Teresa Wierzyńska i p. Sonia Siemienik. Dzieci zaprezentowały naszym gościom okolicznościowy program barbórkowy wplatając elementy kultury naszej "małej ojczyzny". Program przygotowały panie: Agata Przepióra i Marta Bartman. Goście wręczyli naszym dzieciom paczki mikołajkowe.

Historia wspólnej znajomości sięga roku 2004, kiedy to po raz pierwszy odwiedzili nas ww. goście w ówczesnych "zerówkach", które mieściły się w Domu Katechetycznym. Kolejne wizyty miały miejsce w 2011 r., 2018 r. i w dniu dzisiejszym. Ważnym wydarzeniem w tych kontaktach była realizacja projektu edukacyjnego w roku 2019 ze środków Fundacji JSW na kwotę 25 000 zł, który dotyczył wyposażenia naszych zerówek w nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Fotorelacja z dzisiejszego spotkania znajduje się w GALERII przedszkola.


MIKOŁAJKI SZKOLNE

Mikołajki szkolne w klasach I-III oraz przedszkolu odbyły się w czwartek 07.12.2023 r. Program artystyczny przygotowała p. Irena Koszkul, a wykonawcami byli uczniowie klasy VI B. Wszystkie grupy uczniów otrzymały od św. Mikołaja worki z prezentami. Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się w GALERII. 

W ramach tego "święta" wychowawcy klas zorganizowali w ciągu tygodnia mikołajkowego atrakcje z tym związane takie jak: wyjazdy integracyjne do kręgielni, do kina, a uczniowie klas młodszych udali się do teatru.


ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Rocznicę Odzyskania Niepodległości obchodziliśmy 10 XI, z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej akademii. Dążenia Polaków do niepodległości w okresie 123 letniej niewoli (zaborów) przedstawiono w rysie historycznym, który zaprezentowano w formie multimedialnej. Recytacja wierszy oraz śpiewanie pieśni patriotycznych nadały uroczystości podniosły charakter. Ponadto cała społecznośc szkolna i przedszkolna odśpiewała hymn Polski, włączając się tym samym w ogólnonarodową akcję "SZKOŁA DO HYMNU". Program przygotowali p. Tomasz Bołoz, p. Sławomir Biel i p. Adam Długosz, a wykonawcami byli uczniowie z klasy 8A, 6B. W chórze szkolnym wystąpili uczniowie z klasy 7A, 7B, 6A i 5B. Fotorelacja znajduje się GALERII.

Przedszkolaki również uczestniczyli w obchodach 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości realizując zaplanowane działania w ramach "Dnia biało-czerwonego", które można zobaczyć otwierając poniższe linki.


PASOWANIE NA UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju miało miejsce w dniu 31 X 2023 r. . Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły w obecności Pana Burmistrza oraz zaproszonych gości i rodziców. Wykonali piekny program artystyczny, który przygotowały wychowawczynie p.Irena Koszkul i p.Monika Przybyła. Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się w galerii na niniejszej stronie internetowej.

FILM 1

FILM 2


CZYTANIE "DZIADÓW"

W poniedziałkowy wieczór uczniowie klasy 7 b spotykali się, aby w klimatycznych warunkach przeczytać „Dziady” cz. II Adama Mickiewicza. Wszyscy obecni wcielili się w role bohaterów dramatu- uczestników obrzędu.  Ala, Weronika, Marysia i Artur z przejęciem odczytali wypowiedzi duchów. Na pewno to spotkanie z lekturą tak szybko nie zostanie zapomniane.

ASŁ


Podsumowanie wydarzenia "Siatkarski Rajd - w leśnym kompleksie edukacyjnym"

realizowanego w ramach grantu Sportowa Natura dla klubów Sportowych - 2 edycja.

Promocja Lasów Państwowych.

 1. PREZENTACJA
 2. FILM

REGULAMIN „GMINNEGO RODZINNEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ”


DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dzień Nauczyciela w naszej szkole był obchodzony w poniedziałek 16 X. Program artystyczny został przygotowany przez Samorząd Uczniowski, a wykonali go perfekcyjnie uczniowie z klasy 8A, 7A, 7B i 5B. Prowadzące niniejsze spotkanie, Klara (przewodnicząca SU) i Nikola (z-ca przewodniczącej) złożyły życzenia dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły. Swoją cegiełkę do życzeń dołożyli rodzice pracujący w Radzie Rodziców.

Fotorelacja z tego wydarzenia została zamieszczona w GALERII. Zachęcam do jej obejrzenia.


„Siatkarski Rajd w leśnym kompleksie edukacyjnym” to tytuł wydarzenia, którego rozpoczęcie zaplanowano na 27.09.2023 roku.  W ramach tego wydarzenia odbędzie się rajd, zajęcia na ścieżce edukacyjnej, konkurs wiedzy oraz turniej siatkówki. Realizującym w/w działania jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Ogniwo”, który uzyskał grant w ramach „Konkursu dla Klubów Sportowych o dofinansowanie na promocję Lasów Państwowych”.  Współrealizującymi są Nadleśnictwo Piwniczna oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Piwnicznej – Zdroju.

 


WZÓR UMOWY PRZEKAZANIA LAPTOPA UCZNIOM KLAS IV

Umowa


 

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy w poniedziałek 04.09.2023 r. w dwóch grupach. O godz. 9.00 uczestniczyliśmy w akademii dla klas IV-VIII, a o godz. 11.00 dla klas młodszych I-III. Uczniowie klas V zaprezentowali program artystyczny nawiązujący do 84 rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej oraz dzięki humorystycznej części wprowadzili wszystkich w radosny klimat życia szkolnego. Pan dyrektor w swoim przemówieniu zaprezentował w zarysie działania w nowym roku, powitał nowych uczniów  oraz złożył wszystkim życzenia owocnego współdziałania i sukcesów w różnych konkursach i zawodach sportowych. Podczas uroczystego spotkania dla klas I-III głos zabrał p. Burmistrz Dariusz Chorużyk, który złożył życzenia wszystkim nauczycielom i uczniom z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Informacja

Uprzejmie informuję, że głównym wejściem do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju, tak dla rodziców i dzieci przedszkolnych oraz uczniów szkoły będzie wejście przez Halę Sportową od strony stadionu. Ponadto nie będzie możliwości parkowania samochodów przed budynkiem ze względu na prace remontowe (wykonanie nowych schodów wraz z podjazdem dla niepełnosprawnych). Taki sposób komunikacji potrwa od poniedziałku 04.09.2023 r. do odwołania.

dyr Zenon Citak


ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju nastąpi w dniu 04.09.2023 r. (poniedziałek) według następującego porządku:

 • klasy I - III - o godz. 11.00 w Hali Sportowej, o godz. 10.00 Msza św

 • klasy IV - VIII o godz. 9.00 w Hali Sportowej, o godz. 8.00 Msza św.

Dzieci zapisane do przedszkola również rozpoczynają edukację w dniu 04.09.2023 r., dla którego jest to normalny dzień pracy.

Uczniowie dojeżdżający z Kokuszki mają do dyspozycji autobus firmy "Marpol", który odjedzie z Kokuszki o godz. 7.15, a powrót nastąpi o godz. 11.40.

dyr Zenon Citak


INFORMACJA

W poniedziałek 28.08.2023 r. o godz. 16.00 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci zapisanych do przedszkola na rok 2023/24. Ze względu na trwające prace remontowe w budynku szkolno-przedszkolnym spotkanie odbędzie się na trybunach hali sportowej (wejście od strony parkingu przy stadionie).

Rodzice dzieci zapisanych na więcej niż 5 godzin dziennie winni przedstawić zaświadczenie z zakładu pracy, że obydwoje pracują. Standardowy, bezpłatny pobyt dziecka w przedszkolu trwa od 8.00 do 13.00.

W trakcie zebrania rodzice dopełnią formalności w kwestii deklaracji uczestnictwa dziecka w zajęciach religii oraz spraw związanych z RODO oraz korzystania z płatnych posiłków.

Dyr Zenon Citak

 


APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2022/23

We wtorek 20.01.2023 r. odbył się apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2022/23. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Gabriela Dominik oraz przewodniczący klas złożyli sprawozdanie z całorocznej działalności. W trakcie apelu Radny Powiatowy p.Marian Dobosz (dyrektor SP w Piwnicznej-Kosarzyskach) wręczył nagrody, które ufundował dla najlepszych sportowców roku szkolnego 2022/23. Otrzymali je ucz. klasy VIII A Jakub Długosz i Jakub Wróbel. W dalszej części spotkania wręczono uczniom nagrody za udział w konkursach szkolnych oraz za rywalizację podczas Dnia Sportu Szkolnego.

Fotorelacja znajduje się w galerii.


UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło się w piątek 23.06.2023 r. w dwóch grupach.

O godz. 9.15 rozpoczęło się pożegnanie absolwentów, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV - VIII. Akademię, piekną pod każdym względem przygotowały p. Krystyna Tomasiak, p. Krystyna Dziedzina i p. Sławomir Biel (oprawa muzyczna). Wykonawcami programu byli uczniowie klasy VII oraz klas VIII. Podczas tej uroczystości odbyło się ślubowanie absolwentów oraz przekazanie sztandaru szkoły młodszemu rocznikowi. Dyrektor wręczył wyróżnionym uczniom świadectwa z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody za udział w konkursach przedmiotowych, a wychowawcy nagrody książkowe. Po części oficjalnej  uczniowie wręczali kwiaty nauczycielom w ramach podziękowania za ośmioletni trud nauczania i wychowania. Uroczystość zakończono humorystycznym programen artystycznym.

O godz. 11.15 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w klasach I - III, na której p.dyrektor podsumował mijający rok szkolny oraz wręczył wyróżnionym uczniom pamiątkowe dyplomy i nagrody. Uczniowie złożyli podziekowania na ręce p.dyrektora dla wszystkich nauczycieli za minony rok szkolny. Program artystyczny przygotowany przez p. Irenę Koszkul, p. Renatę Dziedzinę i p. Ewelinę Długosz wykonali uczniowie z klasy I A, I B, III B.

Fotorelacja z tych wydarzeń znajduje się w galerii.


VII GMINNA SPORTOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW

14 czerwca 2023 r. na hali widowiskowo-sportowej w Piwnicznej –Zdroju odbyła się po raz kolejny Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Organizatorzy :

 • Zespół Szkolno-Przedszkolny  Nr 1 w Piwnicznej-  Zdroju,
 • Urząd Miejski w  Piwnicznej- Zdroju,
 • Rodzice, uczniowie  kl. VI a ZSP. Nr 1 w Piwnicznej- Zdroju,
 • Spółdzielnia Pracy „Piwniczanka”,
 • Zespół Parków Krajobrazowych,
 • SKG „Kicarz”,
 • Fundacja Sądecka,

przygotowali dla najmłodszych zawodników szereg atrakcji.

    Celem zawodów było:

 • integracja poprzez sport grup przedszkolnych,
 • wyłonienie najlepszych przedszkolaków i drużyn,
 • promocja aktywności fizycznej w przedszkolach na terenie Miasta i Gminy,
 • edukacja ekologiczna dzieci w wieku przedszkolnym.

Każde przedszkole mogło wystawić do rywalizacji 10-cio osobową grupę dzieci w wieku 6 lat. Zespoły musiały zaliczyć 9 konkurencji sportowych. A były to:

 • skok w dal z miejsca z odbicia obunóż,
 • rzut piłką lekarską w przód zza głowy,
 • przenoszenie piłki w podporze tyłem,
 • przenoszenie maskotki w ominięciem pachołka,
 • strzały do bramki za pomocą kija do unihokeja  piłeczką do bramki,
 • „Piwniczański Lewandowski”,
 • rzuty piłki do kosza,
 • wyścig na krótkich szczudłach,
 • wyścig z przenoszeniem piłki.

Wszystkie wyniki były zapisywane na karcie zawodów, które po zaliczeniu wszystkich dyscyplin, wychowawczynie oddawały do biura zawodów w celu podsumowania rywalizacji. Dodatkowo w holu pawilonu sportowego dzieci mogły spotkać się z animatorkami z kl. 6a oraz Agnieszką Porębską z Urzędu Miejskiego – cel edukacja przyrodnicza i ekologiczna. Przy obu stoiskach konkursy, gry , quizy , no i oczywiście nagrody.

W trakcie przerw zaproszeni goście mogli się posilić, były ciasta, ciasteczka, owoce, soki i lody.

Wyniki końcowe:

I m - Przedszkole ZSP Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju- „MOTYLKI 1”

II m - Przedszkole w Wierchomli

III m - Przedszkole w Młodowie

Wszystkie dzieci otrzymały rakietki do gry, piórniki, medale,  dyplomy, nagrody rzeczowe dla przedszkoli. Zwycięskie przedszkola puchary. Podziękowania dla p. Burmistrza za wsparcie finansowe na nagrody, transport. Zawody przeprowadzili : E. Żywczak, M. Majda, A. Długosz J. Jochymek i uczniowie kl. VI a, V b, IV b.

Na Pan Burmistrz Dariusz Chorużyk i Dyrektor ZSP Zenon Citak na zakończenie pogratulowali  wszystkim i zaprosili za rok.

 


UDZIAŁ UCZNIÓW KLAS VIII W SZKOLENIU OBRONNYM

Szkolenie obronne, które miało miejsce w dn. 7.06.2023 r. przeprowadził ppor. Marcin Wcisło żołnierz zawodowy Wojska Polskiego "3 Batalionu Inżynieryjnego" w Nisku. Tematyka obejmowała treści programowe z przedmiotu "Edukacja dla bezpieczeństwa" takie jak:  zagrożenia terrorystyczne, cyberprzemoc w wymiarze wojskowym, terenoznawstwo i podstawy szkolenia strzeleckiego. Profesjonalizm prowadzącego spotkanie, jego przekaz merytoryczny oraz użyte narzędzia np. atrapy broni strzeleckiej wzbudziły ogromne zainteresowanie młodzieży ww. tematyką. Atrakcyjna lekcja EDB mogła być zorganizowana dzięki staraniom p.Grażyny Źrołki (nauczycielki EDB) oraz uprzejmości Pana ppłk Radosława Podolskiego - dowódcy batalionu w Nisku, który oddelegował p. Marcina do poprowadzenia zajęć w naszej szkole. W spotkaniu wzięła udział również klasa VIII ze Szk.Podstawowej w Wierchomli Wlk. Fotorelacja znajduje się w zakładce GALERIA.

"VIII Memoriał Biegowy z Janem Pawłem II"

Tradycyjnie o tej porze roku uczniowie wzięli udział w "Memoriale Biegowym z Janem Pawłem II". W dzisiejszych zawodach brali udział: "Zerówkowicze" z przedszkola oraz uczniowie klas I - VIII. Organizatorem biegu jest co roku ks. proboszcz Krzysztof Czech (nauczyciel religii) oraz nauczyciele wych.fizycznego.


DZIEŃ DZIECKA W KL. IV - VIII

W dniu dzisiejszym (01.06.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka, w tym "Dzień bez plecaka". Po kilku lekcjach, klasy wraz ze swoimi opiekunami udały się na spacer po Piwnicznej oraz na lody. Na zakończenie dnia Samorząd Uczniowski zorganizował piknik na świeżym powietrzu przy ciastkach i herbatce z melisą oraz zatańczono taniec belgijski i "Jedzie pociąg z daleka". Miały miejsce występy wokalne solowe i w zespole. I tak miło spędziliśmy ten dzień.

DZIEŃ DZIECKA W KLASCH I - III

W dniu 29.05. uczniowie klas I-III uczestniczyli w świetnej zabawie na świeżym powietrzu z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Korzystali ze zjeżdżalni, układali budowle z klocków i innych atrakcji oraz delektowali się popcornem i watą cukrową. Fotorelacja z tego wydarzenia znajduje się w GALERII.


UDZIAŁ UCZNIÓW W WARSZTATACH PRZEPROWADZONYCH PRZEZ PRACOWNIKÓW MGOK NA TEMAT KSIĄŻKI "SZKOŁA NAD OBŁOKAMI"

Fotorelacja


AKADEMIA Z OKAZJI 232 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W dniu 27.04.2023 r. obchodziliśmy kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęlismy ją od  wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Uczniowie z różnych klas naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny, który został opracowany przez p. Iwonę Białowodzką przy współpracy z p. Marią Kulig i p. Sławomirem Bielem. Uroczystośc została zakończona odśpiewaniem Roty.

 


"Sprzątamy dla Polski"

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju wzięli udział w dniu dzisiejszym w akcji „Sprzątamy dla Polski”.

Celem akcji jest nie tylko troska o środowisko naturalne w swojej najbliżej okolicy, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. W związku z powyższym klasy III, IV, V, VI i VII wyruszyły w teren zbierając śmieci: wzdłuż potoku Czercz, szlak turystyczny na Węgielnik, ul. Partyzantów do os. Pola, leśny szlak spacerowy wzdłuż ul. Kościuszki, szlak w kierunku Harcerskiej Polany oraz ul. Węgierską w kierunku granicy państwa.


POZASZKOLNY SUKCES NASZEJ UCZENNICY

Nasza uczennica Martyna Koszkul z klasy 8 C wystąpiła w programie The Voice Kids 6. Dzięki fantastycznemu wykonaniu piosenki Bryana Adamsa udało jej się zainteresować swoim występem zespół Afromental oraz  Dawida Kwiatkowskiego. Kolejnym etapem zmagań naszej wokalistki będzie udział w "szlifowaniu" swojego talentu w drużynie Dawida Kwiatkowskiego.

Występ Martyny  (źródło: YouTube)

 


INFORMACJA W SPRWIE REKRUTACJI

DZIECI DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2023/2024.

Wnioski do rekrutacji dzieci i uczniów znajdują się odpowiednio w zakładkach:

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1/ REKRUTACJA

SZK.PODSTAWOWA NR 1 /REKRUTACJA

 

Zarzadzenie Nr OA-12/2023 Burmistrza Piwnicznej-Zdroju z dn. 2 stycznia 2023 r. w sprawie: ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniajacego na rok szkolny 2023/2024 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gmine Piwniczna-Zdrój.

Zarzadzenie Nr OA-2019/2022 Burmistrza Piwnicznej-Zdroju w sprawie opieki wakacyjnej w roku 2023 w przedszkolach/oddziałach przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój.

 


 

"ZAKOCHANI BOHATEROWIE LITERACCY"

14 lutego Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów do wzięcia udziału w konkursie. "Zakochani bohaterowie literaccy". Zadanie polegało na tym, by wpisać imiona postaci znanych z lektur szkolnych, których historia miłości związana jest z ukazanymi przedmiotami. O wygranej decydowały: poprawne odpowiedzi oraz szybkość ich udzielenia. Najlepsi okazali się:Antoni Kowalski, Maja Maślanka, Tomasz Lisowski, Wiktoria Sławecka, Klara Hołowacz, Anna Kośč- Fečko.
Miłośći wiedza zwyciężyły! Gratulujemy!

A czy Tobie udałoby się wpisać imiona zakochanych par? 

AS


ZABAWA KARNAWAŁA

W poniedziałek 23 stycznia 2023 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas IV – VIII. Uczniowie dobrze się bawili w gronie rówieśników. Tradycyjnie rodzice zadbali o poczęstunek.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Filmy

68967