Przejdź do treści
Nagłówek
Przejdź do stopki

Dyżury nauczycieli - godziny dostępności

Treść

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

(konsultacje)

 

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

Ks. Balasa Janusz

piątek

 9.00-9.30

Białowodzka Iwona

piątek

8.00-9.00

Biel Sławomir

czwartek

15.10-15.40

Bogucka Katarzyna

poniedziałek

piątek

7.30-8.00

7.30-8.00

Bołoz Tomasz

wtorek

10.45-11.45

Chałak Joanna

środa

15.00-16.00

Cięciwa Urszula

poniedziałek

14.20-15.20

Citak Zenon

poniedziałek

14.30-15.30

Ks. Czech Krzysztof

środa

10.45-11.45

Dziedzina Renata

wtorek

15.15-16.15

Długosz Adam

czwartek

14.20-15.20

Długosz Ewelina

poniedziałek

12.30-13.30

Dziedzina Krystyna

poniedziałek

15.10-16.10

Gromala Halina

wtorek

15.10-16.10

Izworska Maria

czwartek

8.00-8.30

14.25-14.55

Izworska Magdalena

wtorek

14.25-14.55

Janik Urszula

czwartek

piątek

7.30-8.00

7.30-8.00

Jeżowski Maciej

poniedziałek

środa

czwartek

piątek

12.45-13.00

12.45-13.00

11.30-11.45

12.45-13.00

Jochymek Jolanta

środa

15.00-16.00

Kierczyńska Monika

poniedziałek

8.40-9.40

Koszkul Irena

środa

8.40-9.40

Kożuch Grażyna

poniedziałek

10.45-11.45

Kulig Aneta

czwartek

10.45-11.45

Kulig Anna

poniedziałek

15.00-16.00

Kulig Józef

poniedziałek

13.30-14.00

Kulig Maria

czwartek

8.40-9.40

Lityńska Katarzyna

wtorek

środa

8.10-8.40

7.15-7.45

Lach-Broniszewska Magdalena

piątek

15.00-15.30

Majda Józef

poniedziałek

środa

piątek

11.15-11.30

11.00-11.30

10.45-11.00

Majda Marek

środa

7.45-8.45

Pawlik-Pasionek Agata

poniedziałek

wtorek

7.30-8.00

7.30-8.00

Polakiewicz Janina

środa

10.35-11.35

Przybyła Monika

poniedziałek

10.35-11.35

Pustułka Lidia

poniedziałek

15.10-15.40

Rychel Paulina

środa

13.25-14.25

Sekuła Małgorzata

piątek

10.00-11.00

Stanczak-Łomnicka Anna

czwartek

7.00-8.00

Stanczak Maria

środa

15.10-16.10

Szyszka Barbara

środa

10.45-11.45

Ks. Tarasek Andrzej

wtorek

8.30-9.00

Tomasiak Krystyna

czwartek

14.20-15.20

Wąchała Elżbieta

poniedziałek

7.45-8.45

Źrałka Marzena

wtorek

środa

11.00-11.30

7.30-8.00

Żrołka Grażyna

piątek

10.35-11.35

Żywczak Ewa

środa

7.45-8.45

 

36380