Przejdź do treści
Nagłówek
Przejdź do stopki

Dyżury nauczycieli - godziny dostępności

Treść

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

(konsultacje)

LP

Nauczyciel

Dzień tygodnia

Godzina

1

Ks. Augustyn Marek

poniedziałek

12.30-13.30

2

Bartman Marta

wtorek

13.00-14.00

3

Białowodzka Iwona

poniedziałek

7.00-8.00

4

Biel Sławomir

czwartek

9.50-10.35

5

Bogucka Katarzyna

poniedziałek

piątek

14.30-15.00

14.30-15.00

6

Bołoz Tomasz

wtorek

11.45-12.15

13.30-14.00

7

Chałak Joanna

czwartek

9.00-10.00

8

Cieślikowska Kinga

piątek

12.30-13.30

9

Cięciwa Urszula

piątek

7.45-8.45

10

Citak Zenon

poniedziałek

14.00-15.00

11

Ks. Czech Krzysztof

środa

12.30-13.30

12

Długosz Adam

środa

10.35-11.35

13

Długosz Ewelina

wtorek

13.30-14.30

14

Dziedzina Krystyna

poniedziałek

15.10-16.10

15

Dziedzina Renata

środa

9.45-10.45

16

Ks. Dyrek Przemysław

wtorek

11.30-12.30

17

Gromala Halina

czwartek

12.30-13.30

18

Izworska Maria

środa

piątek

8.00-8.30

8.00-8.30

19

Izworska Magdalena

czwartek

14.30-15.00

20

Jeżowski Maciej

czwartek

piątek

10.00-10.30

10.00-10.30

21

Jochymek Jolanta

czwartek

11.30-12.30

22

Kierczyńska Monika

środa

10.35-11.35

23

Koszkul Irena

wtorek

11.30-12.30

24

Kożuch Grażyna

środa

9.45-10.45

25

Kulig Aneta

środa

9.50-10.45

26

Kulig Anna

poniedziałek

14.00-15.00

27

Kulig Józef

poniedziałek

12.30-13.30

28

Kulig Maria

środa

7.50-8.50

29

Lach-Broniszewska Magdalena

piątek

11.30-12.30

30

Majda Józef

czwartek

11.30-12.30

31

Majda Marek

poniedziałek

10.35-11.35

32

Nowak Teresa

środa

13.00-14.00

33

Olszyńska-Ortyl Katarzyna

środa

9.40-10.00

34

Pawlik-Pasionek Agata

poniedziałek

wtorek

7.20-7.50

7.20-750

35

Przepióra Agata

wtorek

środa

9.00-9.30

9.45-10.15

36

Przybyła Monika

czwartek

8.00-8.45

37

Pustułka Lidia

poniedziałek

9.40-10.10

38

Rychel Paulina

czwartek

8.00-9.00

39

Sekuła Małgorzata

czwartek

11.30-12.30

40

Sokołowska Małgorzata

środa

10.30-11.00

41

Stanczak-Łomnicka Anna

czwartek

11.45-12.45

42

Stanczak Maria

piątek

13.30-14.30

43

Szyszka Barbara

środa

10.45-11.30

44

Tomasiak Krystyna

piątek

8.50-9.50

45

Wąchała Elżbieta

poniedziałek

środa

10.45-11.15

11.45-12.15

46

Źrałka Marzena

wtorek

11.45-12.45

47

Żrołka Grażyna

poniedziałek

9.40-10.40

48

Żywczak Ewa

czwartek

10.30-11.30

 

71639